Srebrny naszyjnik z dzwoniącą kuleczką

art. 8617

Srebrna, pięknie zdobiona kula bali (19 mm) zawieszona na długim, oksydowanym łańcuszku ozdobionym kamieniami granatu (3,5 mm), spinelu (3 mm) oraz ręcznie wykonanymi przekładkami bali. Kula przy poruszaniu dzwoni wydając bardzo przyjemny, miły dla ucha dźwięk. Łańcuszek jest rozpinany dzięki czemu można go wykorzystać do innych posiadanych zawieszek. Długość łańcuszka 84 cm. Długość wisiora 3,1 cm. Całość srebrna, próba 925. 

Biżuteria zostanie zapakowana w eleganckie pudełeczko.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Granat - określany kamieniem namiętności, wyzwala talenty i pasje, dodaje motywacji, pomaga w optymistycznym spojrzeniu na życie, usuwa strachy i żal do ludzi, przywraca radość.

Spinel określany jest kamieniem nowej nadziei. Wspiera odnowę, rewitalizację i przywracanie energii. Pomaga uwolnić się od przeszłości i zacząć budować przyszłość. Otwiera na zmiany i inspiruje do myślenia w nowy sposób.

358,00 zł

Dostępna ilość: 1 szt.
  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kolekcja: Prosto z Bali