Zrodzona z tradycji

Balijska sztuka zdobienia srebra przekazywana jest z pokolenia na pokolenie w niemal niezmienionej formie. Jest odzwiercieleniem wierzeń i kultury mieszkańców wyspy. Biżuteria tworzona przez balijskich artystów, z zachowaniem tradycyjnych technik, jest przepełniona magią tego wyjątkowego miejsca.

Odkryta na nowo

Egzotyczna podróż w nieznane doprowadziła mnie do niewielkiego rodzinnego warsztatu, gdzie pod okiem mistrzyni narodziła się kolekcja biżuterii Adorre. Od tamtej pory, co roku odbywam warsztaty w tej niezwykłej scenerii. Odkrywam tajniki balijskiej sztuki zdobienia srebra i czerpię inspirację z tej jakże wyjątkowej współpracy.

Tworzona ręcznie

Każdy z misternie zdobionych elementów powstaje od podstaw ręcznie. Utkany ze srebra, ubrany w orientalne wzornictwo. Niepowtarzalny. To biżuteria z duszą, która zachwyca precyzją wykonania i unikatowym wzornictwem.

Pełna zmysłów

Wybierz się w orientalną podróż pełną kolorów, smaków i zapachów z krańca ziemi. Podaruj sobie chwilę zapomnienia. Odkryj biżuterię zrodzoną z pasji, zamiłowania do tradycji i chęci dzielenia się.

Serdecznie zapraszam
Małgorzata Zbęk