Srebrny pierścionek z koralem (rozm.15)

art. 13539

Pierścionek od podstaw wykonany ręcznie ze srebra próby 925 z oprawionym czerwonym koralem (11x16 mm). Wielkość tarczy pierścionka 14x20 mm. Całość zdobień wykonana została ręcznie. Rozmiar jubilerski 15. Pojedynczy egzemplarz.

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Koral symbolizuje radość życia i pomaga dostrzegać jego dobre strony. Wzmacnia kreatywność, namiętność, romantyczną miłość, optymizm i entuzjazm.

275,00 zł

Dostępna ilość: 1 szt.
  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Pierścionki