Srebrne kolczyki z tygrysim okiem i granatem

art. 10576

Kolczyki wykonane ze srebra próby 925 z oprawionymi kamieniami tygrysiego oka (11x7 mm) oraz granatu (3 mm). Całość zdobień wykonana została ręcznie pracochłonną techniką granulacji. Ozdobny element w górnej części kolczyka uszlachetniony został 18-karatowym złotem. Długość całkowita kolczyków 5 cm.

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Tygrysie oko - kamień szczęścia, radości i optymizmu. Dodaje otuchy, pewności siebie i zwalcza nastroje depresyjne. Chroni przed "złym spojrzeniem" i daje poczucie bezpieczeństwa. Wspomaga pozytywne myślenie, elastyczność i tolerancję. Uważany jest również za kamień, który przynosi sukces i bogactwo, może być używany do wzmacniania intencji zwiększenia obfitości.

Granat - określany kamieniem namiętności, wyzwala talenty i pasje, dodaje motywacji, pomaga w optymistycznym spojrzeniu na życie, usuwa strachy i żal do ludzi, przywraca radość.

Artykuł sprzedany

  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Kolczyki