W dniach 18 - 21 czerwca 2024 nie będą realizowane wysyłki. Złożone w tym okresie zamówienia zostaną wysłane w poniedziałek 24 czerwca.

Srebrna bransoletka z czerwonym koralem

art. 13279

Elegancka bransoletka w całości wykonana ręcznie ze srebra próby 925 oraz czerwonego korala. Wielkość korala 6 mm. Wielkość części z kamieniami 38x9,5 mm. Grubość łańcuszka 3 mm. Długość całkowita bransoletki 19 cm. Bransoletka posiada dwa kółeczka pozwalające regulować jej długość w przedziale 18-19 cm (na życzenie mogę wymienić zapięcie na karabińczyk).

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Koral symbolizuje radość życia i pomaga dostrzegać jego dobre strony. Wzmacnia kreatywność, namiętność, romantyczną miłość, optymizm i entuzjazm.

Artykuł sprzedany

  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Bransoletki