Srebrny pierścionek z kamieniami topazu (rozm.14)

art. 13953

Elegancki pierścionek od podstaw wykonany ręcznie ze srebra próby 925 z oprawionymi kamieniami błękitnego topazu (6x4 mm). Szerokość pierścionka w najszerszym miejscu 19 mm; w najwęższym 9 mm. Każda z pięciu obrączek ozdobiona została ręcznie. Rozmiar jubilerski 14.

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Topaz jest postrzegany jako kamień ochronny, chroni przed negatywną energią i złym okiem. Ponadto wspomaga proces samorealizacji, obdarza artystyczną inspiracją.

385,00 zł

Dostępna ilość: 1 szt.
  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Pierścionki