Srebrny pierścionek z kamieniami naturalnymi (rozm.13)

art. 12242

Elegancki pierścionek od podstaw wykonany ręcznie ze srebra próby 925 z oprawionymi kamieniami: turmalinu (3x5 mm, 4x3,5 mm, 6x4 mm), rubinu (6x4 mm) i spinelu (6x4 mm). Szerokość pierścionka w najszerszym miejscu 19 mm; w najwęższym 10 mm. Każda z pięciu obrączek ozdobiona została ręcznie. Rozmiar jubilerski 13.

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Turmalin wspiera w przywracaniu pasji życia i zapału. Uspokaja, wzmacnia odczuwanie radości, szczęścia i zrelaksowania.

Rubin to kamień miłości. Zapewnia trwałość uczuć i wierność, harmonizuje nasz wewnętrzny ogień i uspokaja myśli. Sprowadza spokój i ukojenie, sprzyja radości życia. Jego energia napełnia optymizmem i ciepłem wewnętrznym.

Spinel określany jest kamieniem nowej nadziei. Wspiera odnowę, rewitalizację i przywracanie energii. Pomaga uwolnić się od przeszłości i zacząć budować przyszłość. Otwiera na zmiany i inspiruje do myślenia w nowy sposób.

375,00 zł

Dostępna ilość: 1 szt.
  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Pierścionki