Srebrny pierścionek z niebieskim chalcedonem (rozm. 12 i 19)

art. 11067

Pierścionek w orientalnym stylu od podstaw wykonany ręcznie ze srebra próby 925 z oprawionym kamieniem chalcedonu. Wielkość kamienia 10x8 mm. Wielkość tarczy pierścionka 17x19 mm. Całość zdobień wykonana została ręcznie pracochłonną techniką granulacji. Pierścionek występuje w rozmiarze jubilerskim 12 i 19 (wybrany rozmiar pierścionka proszę wpisać w komentarzu do zamówienia).

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

235,00 zł

Dostępna ilość: 2 szt.
  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Pierścionki