Srebrny wisiorek z muszlą paua i kamieniami naturalnymi

art. 13905

Wisiorek od podstaw wykonany został ręcznie ze srebra próby 925 z oprawioną muszlą paua (55x7 mm), która ozdobiona została kamieniami: granatu (7 mm), karneolu (5 mm), cytrynu (5 mm), ametystu (4 mm), periodotu (4 mm) i iolitu (4 mm, 5 mm). Długość całkowita wisiorka 6,9 cm.
Pojedynczy egzemplarz.

Wisior w sprzedaży dostępny jest bez łańcuszka. Łańcuszek można zakupić osobno, w następujących długościach: 40 cm45 cm50 cm60 cm75 cm. Na zamówienie mogę wykonać łańcuszek dowolnej długości.

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

.

Granat - określany kamieniem namiętności, wyzwala talenty i pasje, dodaje motywacji, pomaga w optymistycznym spojrzeniu na życie, usuwa strachy i żal do ludzi, przywraca radość.

Cytryn jest zwany kamieniem dobrobytu. Sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej oraz satysfakcji z życia zawodowego.

Ametyst - wzmacnia uczucie relaksu, spokoju, wspiera także intuicję. Ma zdolność do oczyszczania z negatywnych energii.

Peridot uważany jest za kamień duchowej, zdrowotnej i finansowej obfitości. Wzmacnia odwagę w realizacji planów i marzeń.

Iolit wspomaga ekspresję, skupienie umysłu w trudnych sytuacjach, pomaga łączyć myślenie logiczne z intuicyjnym, wytwarza energetyczne połączenie pomiędzy umysłem i sercem.

Karneol jest kojarzony z energią, witalnością i motywacją. Noszenie go lub trzymanie w pobliżu może pomóc w pobudzeniu entuzjazmu i zwiększeniu energii życiowej.

480,00 zł

Dostępna ilość: 1 szt.
  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Naszyjniki