Srebrny wisior z szafirem

art. 13443

Niezwykły okaz szafiru ubrany w srebro próby 925. Wielkość kamienia 30x25 mm. Całość zdobień wykonana została ręcznie. Dodatkowo kwiatek umieszczony na szczycie wisiorka zyskał środek z 18-karatowego złota. Długość całkowita wisiorka 5,6 cm. Piękno kamienia trudno pokazać na zdjęciach. Szafir mieni się niebiesko-brązowymi refleksami. Wisior jest absolutnie wyjątkowy stworzony z myślą o kolekcjonerach nietuzinkowej biżuterii. Pojedynczy egzemplarz! 

Wisior w sprzedaży dostępny jest bez łańcuszka. Łańcuszek można zakupić osobno, w następujących długościach: 40 cm45 cm50 cm60 cm75 cm. Na zamówienie mogę wykonać łańcuszek dowolnej długości.

Biżuteria zostanie zapakowana w eleganckie pudełeczko.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Szafir, nazywany kamieniem mądrości, wzmacnia siłę woli, chroni przed fałszem, a zmieniając swą barwę informuje o zbliżającym się niebezpieczeństwie oraz sygnalizuje niewierność.

Artykuł sprzedany

  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Naszyjniki