Srebrny pierścionek z zielonym ametystem (rozm.16)

art. 7699

Pierścionek w stylu orientalnym od podstaw wykonany ręcznie ze srebra próby 925 z oprawionym kamieniem zielonego ametystu. Część ozdobnych elementów wykonanych zostało z 18-karatowego złota. Całość zdobień wykonana ręcznie pracochłonną techniką granulacji. Wielkość kamienia 7x10 mm. Szerokość pierścionka w najszerszym miejscu 20 mm, w najwęższym 6 mm. Rozmiar jubilerski 16 (średnica wewnętrzna pierścionka 18 mm).

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Ametyst - wzmacnia uczucie relaksu, spokoju, wspiera także intuicję. Ma zdolność do oczyszczania z negatywnych energii.

Artykuł sprzedany

  • Przy zamówieniu o wartości powyżej 300zł przesyłka kurierska w dostawie krajowej gratis.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kolekcja: Prosto z Bali