Srebrny sekretnik z muszlą paua

art. 7578

Srebrny wisior w formie sekretnika, wykonany ręcznie, z misternie zdobioną powierzchnią oraz oprawioną muszlą paua. Sekretnik jest otwierany, do środka można włożyć karteczkę z intencją lub bliski nam przedmiot. Całość wykonana z oksydowanego srebra próby 925. Wielkość sekretnika 35 mm x 9 mm. Długość całkowita wisiorka 4,6 cm. Wisiorek zawiesiłam na srebrnym, oksydowanym łańcuszku długości 70 cm. Naszyjnik może stanowić doskonały prezent dla bliskiej osoby. 

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Artykuł sprzedany

  • Przy zamówieniu o wartości powyżej 300zł przesyłka kurierska w dostawie krajowej gratis.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kolekcja: Prosto z Bali