Srebrny pierścionek z labradorytem (regulowany)

art. 13684

Pierścionek z orientalnym zdobieniem od podstaw wykonany ręcznie ze srebra próby 925. Obrączkę ozdabiają kamienie labradorytu (7x9 mm). Szerokość obrączki 6,5 mm. Pierścionek można wyregulować w przedziale 16-18. Rozmiar wyjściowy 17.

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Labradoryt – kamień Słońca i Księżyca, jest uważany za minerał o właściwościach ochronnych, które pomagają w odbijaniu negatywnej energii i wzmocnieniu intuicji. Jest również kojarzony z wzmocnieniem duchowego wzrostu i połączeniem z własną intuicją.

Artykuł sprzedany

  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kolekcja: Prosto z Bali