Srebrny wisiorek z perłami i kamieniami naturalnymi

art. 13635

Wisior od podstaw wykonany ręcznie ze srebra próby 925 z oprawionymi perłami (11x10 mm i 12x10 mm) oraz kamieniami ametystu (7 mm), topazu (6 mm) i peridotu (5 mm). Wielkość wisiorka 43x17 mm. Długość całkowita wisiorka 5,5 cm.

Wisior w sprzedaży dostępny jest bez łańcuszka. Łańcuszek można zakupić osobno, w następujących długościach: 40 cm45 cm50 cm60 cm75 cm. Na zamówienie mogę wykonać łańcuszek dowolnej długości. 

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Perła symbolizuje szczerość, uczciwość, niewinność, mądrość i czystość. Stoi na straży szczerości w sytuacjach, gdy musisz wypowiedzieć swoje zdanie.

Ametyst - wzmacnia uczucie relaksu, spokoju, wspiera także intuicję. Ma zdolność do oczyszczania z negatywnych energii.

Peridot uważany jest za kamień duchowej, zdrowotnej i finansowej obfitości. Wzmacnia odwagę w realizacji planów i marzeń.

Topaz jest postrzegany jako kamień ochronny, chroni przed negatywną energią i złym okiem. Ponadto wspomaga proces samorealizacji, obdarza artystyczną inspiracją.

395,00 zł

Dostępna ilość: 1 szt.
  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kolekcja: Prosto z Bali