Srebrny naszyjnik z kuleczkami

art. 12821

Elegancki i ponadczasowy naszyjnik wykonany z ręcznie uplecionego łańcucha zakończonego ozdobnymi koralikami bali (srebro 925). Wielkość koralików 8,5 mm. Łańcuszek posiada ruchomy pierścień pozwalający regulować jego obwód. Szerokość łańcuszka 2,8 mm. Długość całkowita łańcuszka to 56 cm + wiszące koraliki. Naszyjnik nie posiada zapięcia i wkładany jest przez głowę (max obwód głowy 56 cm).

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

735,00 zł

Dostępna ilość: 1 szt.
  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kolekcja: Prosto z Bali