Kryształ górski w srebrnej oprawie

art. 10154

Król kryształów - kryształ górski posiadający właściwości oczyszczające zarówno ciało, umysł jak i pomieszczenia. Warto mieć go zawsze w pobliżu, dlatego oprawiony został tak, by można było go postawić w pomieszczeniu lub nosić przy sobie jako talizman. Kryształ posiada fantomy czyli większe i mniejsze kryształy wewnątrz, które pod odpowiednim kątem dają efekt tęczy i delikatnej mgiełki. To dzieło natury będzie na pewno przepiękną ozdobą wnętrza wnosząc dużo dobrej energii. Całość zdobień wykonana została ręcznie w srebrze próby 925.

Wielkość wystającego kryształu 45x17 mm. Wysokość 6,1 cm.

Kryształ zostanie zapakowany w eleganckie pudełeczko.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Kryształ górski jest kamieniem posiadającym właściwości oczyszczające, zarówno ciało jak i umysł. Dzięki takiemu działaniu nazywany jest "królem kryształów".

385,00 zł

Dostępna ilość: 1 szt.
  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kolekcja: Prosto z Bali