W dniach 20 lipca - 1 sierpnia 2024 nie będą realizowane wysyłki. Złożone w tym okresie zamówienia zostaną wysłane w piątek 2 sierpnia.

Duży woreczek na biżuterię - granat

art. 12478

Woreczek w kolorze GRANAT, wykonany ręcznie z tkaniny o tradycyjnym balijskim wzornictwie. Stanowi oryginalny dodatek do biżuterii i podkreśla jej unikalny charakter.

Wymiary woreczka: 12,5 x 16 cm (pasuje do większych pudełek Adorre na bransoletki, naszyjniki i większe kolczyki). W razie wątpliwości czy dana wielkość woreczka będzie odpowiednia do konkretnej biżuterii, proszę o kontakt.

Woreczki występują w krótkich seriach kolorystycznych. Każdy pojedynczy woreczek jest niepowtarzalny. Nawet jeśli zakupisz kilka woreczków w tej samej kolorystyce, nie będzie wśród nich dwóch jednakowych. Dzięki temu Twoja kolekcja będzie unikatowa.

.

Dlaczego warto przechowywać biżuterię w woreczkach? 

- właściwe przechowywanie biżuterii srebrnej zapewni jej długotrwałe piękno;

- przechowywanie biżuterii w osobnych woreczkach uchroni ją przed zarysowaniami a łańcuszki przed splątaniem pomiędzy sobą;

- srebro nie będzie się tak szybko utleniało (żółkło a z czasem czerniało);

- kolekcja woreczków będzie eleganckim dodatkiem każdej garderoby;

- woreczki doskonale sprawdzą się również w damskiej torebce;

.

Artykuł sprzedany

  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Inne