Srebrna bransoletka z apatytu

art. 8679

Bransoletka wykonana z kamieni apatytu (4 mm) ozdobionych ręcznie wykonanymi przekładkami bali oraz przywieszką w formie mandali (15 mm). Dodatkową ozdobę stanowi srebrny, oksydowany łańcuszek. Elementy wykończeniowe srebrne, próba 925. Długość całkowita bransoletki 18,1 cm.

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Apatyt jest kamieniem inspiracji, pomaga w rozumieniu sytuacji na wielu poziomach jednocześnie. Z uwagi na swoją barwę ma pozytywny wpływ na czakrę gardła.

235,00 zł

Dostępna ilość: 1 szt.
  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Bransoletki