Srebrna bransoletka z labradorytu

art. 7592

Bransoletka wykonana z kuleczek labradorytu (4 mm) ozdobionych srebrnymi przekładkami bali. Wśród kamieni umieściłam srebrną przywieszkę w kształcie serduszka (8x9 mm). Elementy wykończeniowe srebrne, próba 925. Zapięcie i każda z przekładek wykonane zostały ręcznie pracochłonną techniką granulacji. Długość całkowita bransoletki 18 cm. 

Labradoryt – kamień Słońca i Księżyca, wzmacnia siłę woli i poczucie własnej wartości.

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Artykuł sprzedany

  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Bransoletki