Srebrna bransoletka z turkusu i lapisu lazuli

art. 7216

Bransoletka wykonana z kuleczek turkusu (4 mm) i lapisu lazuli (4 mm) ozdobionych srebrnymi przekładkami bali oraz drobnym, oksydowanym łańcuszkiem. Wśród kamieni umieściłam srebrną przywieszkę w etnicznym stylu (12 mm). Elementy wykończeniowe srebrne, próba 925. Długość bransoletki 18,2 cm + 2 cm łańcuszka wydłużającego zakończonego kamieniem turkusu.

Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

Turkus - posiada właściwości absorbowania negatywnej energii, uważany jest za kamień przyjaźni, sprzyja pozytywnemu myśleniu i podbudowuje relacje.

Lapis lazuli to kamień prawdy i wiedzy duchowej. Wspomaga na ścieżce rozwoju duchowego – chroni, wspiera i harmonizuje rozwój. Jest związany z czakrą trzeciego oka.

Artykuł sprzedany

  • Przy zamówieniu o wartości powyżej 300zł przesyłka kurierska w dostawie krajowej gratis.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Bransoletki