Srebrna bransoletka z kamieni fuksytu z rubinem

art. 7062

Bransoletka od podstaw wykonana ręcznie ze srebra próby 925 oraz kamieni fuksytu z rubinem (7 mm). Bransoletkę ozdabiają srebrne przekładki bali oraz ręcznie zdobione zapięcie. Długość całkowita bransoletki 19 cm.

Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

Fuksyt (fuchsyt) jest nazywany kamieniem uzdrowicieli, pomaga odnaleźć przyczyny nierównowagi w organizmie i wzmacnia holistyczny proces zdrowienia. Pomaga w stonowaniu huśtawek emocji i ogólnym wyciszeniu. Fuksyt z rubinem poprawia relacje międzyludzkie, zwiększa poczucie własnej wartości, dodaje siły i pozwala na skupienie się na własnym rozwoju. 

Rubin to kamień miłości. Zapewnia trwałość uczuć i wierność, harmonizuje nasz wewnętrzny ogień i uspokaja myśli. Sprowadza spokój i ukojenie, sprzyja radości życia. Jego energia napełnia optymizmem i ciepłem wewnętrznym.

Artykuł sprzedany

  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Bransoletki