Srebrny wisior z turkusem

art. 6208

Kamień turkusu oprawiony w srebro próby 925. Wisiorek jest dwustronny, turkus ubrany jest jedynie w srebrną ramę, aby można go było podziwiać z obu stron. Wielkość tarczy wisiora 40x33 mm. Długość całkowita wisiora 5,5 cm. Wisior zostanie ozdobnie zapakowany. Pojedynczy egzemplarz.

Wisior w sprzedaży dostępny jest bez łańcuszka. Łańcuszek można zakupić osobno, w następujących długościach: 40 cm45 cm50 cm60 cm75 cm. Na zamówienie mogę wykonać łańcuszek dowolnej długości.

Turkus - posiada właściwości absorbowania negatywnej energii, uważany jest za Kamień Przyjaźni, sprzyja pozytywnemu myśleniu i podbudowuje relacje.

Artykuł sprzedany

  • Przy zamówieniu o wartości powyżej 300zł przesyłka kurierska w dostawie krajowej gratis.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kategoria: Naszyjniki