Srebrny pierścionek z amazonitem (rozm.17)

art. 10475

Pierścionek w stylu orientalnym od podstaw wykonany ręcznie ze srebra próby 925 z oprawionym kamieniem amazonitu. Całość zdobień wykonana ręcznie pracochłonną techniką granulacji. Wielkość kamienia 7 mm. Rozmiar jubilerski 17.

FSC.png Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana, w przyjazne środowisku pudełeczko, wykonane z certyfikowanego FSC® kartonu, klejone produkowanym na bazie wody klejem. Certyfikat FSC® jest gwarancją tego, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Kupujesz na prezent? Podaruj biżuterię w orientalnym woreczku.

Amazonit nazywany kamieniem młodości, ma pozytywny wpływ na jędrność skóry. Ułatwia też zachowanie równowagi wapniowej w organizmie oraz stymuluje system nerwowy. Pomaga radzić sobie ze zmartwieniami i strachem, wycisza i uspokaja.

Artykuł sprzedany

  • Przesyłka kurierska (DPD) gratis, w dostawie krajowej dla zamówień powyżej 300zł.
  • Każdy artykuł, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  • Zdjęcia przedstawiają konkretny, pojedynczy egzemplarz biżuterii. Kupujesz dokładnie ten artykuł, który teraz oglądasz.
  • Biżuteria od podstaw wykonana ręcznie, dzięki czemu unikalna. Nie ma drugiego identycznego egzemplarza.
  • Biżuteria przed wysyłką jest starannie pakowana w firmowe opakowanie Adorre, może być gotowym prezentem dla bliskiej osoby.

Spytaj o produkt

Kolekcja: Prosto z Bali