kontakt
Pracownia biżuterii ADORRE:
Plac Zwycięstwa 2 (budynek D, II piętro)
90-312 Łódź

Biżuterię można oglądać i przymierzać w pracowni,
w tym celu proszę o wcześniejszy kontakt.
Małgorzata Zbęk - zdjęcie
Małgorzata Zbęk
tel.: +48 607 345 978
mail: galeria@adorre.pl

Biżuteria Adorre prezentowana jest w kilku galeriach (m.in. Arsneo, Decobazaar, KuferArt, Aleładne, LaModa, DaWanda), dlatego też przed zamówieniem proszę o potwierdzenie dostępności wybranego artykułu - telefonicznie, mailowo lub wypełniając formularz w zakładce: Zamówienia/Zapytania.

Bądź na bieżąco. Korzystaj ze specjalnych promocji. Dołącz do Adorre na Facebook'u.


O biżuterii Adorre

Codziennie inna, wyjątkowa niepowtarzalna. Wykonywana ze srebra próby 925 i minerałów. W kolekcji dominują przedmioty wykonane w oparciu o indonezyjską sztukę zdobienia srebra. Każdy element jest od podstaw wykonany ręcznie i precyzyjnie ozdobiony, przez co staje się niepowtarzalny. W galerii przeważają orientalne wzory inspirowane kulturą balijską. Pojawiają się również klasyczne formy i nowoczesne, ręcznie młotkowane i obrabiane srebrne dodatki. Biżuteria wykonywana jest w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach. Zapraszam do orientalnej podróży pełnej kolorów, smaków i zapachów z krańca ziemi.

Część biżuterii to również wynik współpracy ADORRE z balijskimi artystami. Podczas podróży do serca Indonezji miałam okazję brać udział w warsztatach, na których jedna z mistrzyń złotniczej sztuki balijskiej przekazała mi tajniki swojego warsztatu. Tak rozpoczęła się współpraca, która trwa do dnia dzisiejszego. Każdy z misternie zdobionych elementów powstaje całkowicie ręcznie, bez użycia odlewów jak to ma miejsce w dominujących na rynku wyrobach chińskich.